0 Flares Twitter 0 Facebook 0 LinkedIn 0 Google+ 0 Buffer 0 Reddit 0 Email 0 0 Flares ×

Jestem strasznie ciekawy jakie są Wasze opinie po piątkowej konferencji.

Mi generalnie brakowało trochę mięcha (może akurat trafiłem na takie prezentacje). Dużo rzeczy było zbyt teoretycznych lub bez jakiegoś business case’u pod spodem, a jak już coś było ciekawe (jak np. projekt z wykorzystaniem Beaconów) to z kolei prezentacja nie pokazywała wdrożonego rozwiązania:) BBC i Techsmith mnie mocno zawiodły bo przy skali i ilości projektów, które prowadzą to praktycznie nic nowego/innowacyjnego/ciekawego nie pokazali. Bardzo podobało mi się wystąpienie Marty Eichstaedt na temat wykorzystania webinarów w konferencjach medycznych.

Od strony organizacyjnej wszystko było spoko (nareszcie kanapki były jadalne!:)  Na stoiskach dostawców można się było dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i zobaczyć ciekawe rozwiązania. Fajnie było zobaczyć pierwsze wdrożenia projektów grywalizacyjnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w naszej prezentacji. Pełna sala na prawdę robi wrażenie i mega motywuje do dalszej pracy!

Zamieściłem w sieci naszą prezentację, żeby wszyscy zainteresowani mogli ją spokojnie przejrzeć. W razie pytań wiecie jak nas znaleźć:)